Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (144 entries)

en: At least one sitemap must be added
tr: En az bir site haritası eklenmelidir

en: You can customize the advanced settings through this section.
tr: Gelişmiş ayarları bu bölümden özelleştirebilirsiniz.

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: You can specify sitemaps to be used for preloading.
tr: Ön yükleme için kullanılacak site haritalarını belirtebilirsiniz.

en: Sitemaps
tr: Site haritaları

en: You can specify the contents to be used for preloading and you can sort them as well.
tr: Ön yükleme için kullanılacak içerikleri belirtebilir ve bunları sıralayabilirsiniz.

en: Content Types
tr: İçerik türleri

en: You can specify the method you want the preload feature to use through this section.
tr: Ön yükleme özelliğinin kullanmasını istediğiniz yöntemi bu bölümde belirtebilirsiniz.

en: Choose a Method
tr: Bir yöntem seçin

en: Preload Settings
tr: Ön yükleme ayarları

en: Some js sources will not be loaded until scrolling or moving the mouse
tr: Bazı JavaScript kaynakları fare kaydırılana ya da oynatılana kadar yüklenmesin

en: Delay Js
tr: JavaScript gecikmesi

en: WP Fastest Cache Options
tr: WP Fastest Cache ayarları

en: has Yandex Click ID Parameters
tr: has Yandex Click ID parametreleri var

en: Clearing Specific Pages
tr: Belirli sayfaları temizleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Cancel
tr: İptal

en: Toolbar Settings
tr: Araç çubuğu ayarları

en: Clear Cache of All Sites
tr: Tüm sitelerin ön belleğini temizle

en: <a href="%s">Settings</a>
tr: <a href="%s">Ayarlar</a>

en: Clear Cache
tr: Ön belleği temizle

en: Eliminate render-blocking JavaScript resources
tr: Oluşturmayı engelleyen JavaScript kaynakları yok sayılsın

en: Database Cleanup
tr: Veri tabanı temizleme

en: CDN Settings
tr: CDN ayarları

en: Exclude JS
tr: Hariç Tutulan JS

en: Exclude CSS
tr: Hariç Tutulan CSS

en: Exclude Cookies
tr: Katılmayacak çerezler

en: Exclude User-Agents
tr: Hariç Tutulan User-Agent

en: Exclude Pages
tr: Hariç Tutulan Sayfalar

en: Optimize Image Tool
tr: Görsel iyileştirme aracı

en: Add New Rule
tr: Yeni kural ekle

en: Timeout Rules
tr: Zaman aşımı kuralları

en: All cache files will be removed as well
tr: Tüm ön bellek dosyaları da silinir

en: If you modify any css file, you have to delete minified css files
tr: Bir CSS dosyasını değiştirdiyseniz, küçültülmüş CSS/JS dosyalarını da silmelisiniz

en: Target folder
tr: Hedef klasör

en: You can delete all cache files
tr: Tüm ön bellek dosyalarını siler

en: Cache Statistics
tr: Ön bellek istatistikleri

en: Only available in Premium version
tr: Yalnızca ücretli sürümde kullanılabilir

en: Load images and iframes when they enter the browsers viewport
tr: Görsel ve iFrame nesneleri tarayıcının görünen alanına gelince yüklensin

en: Load Google Fonts asynchronously
tr: Google Fonts eşzamanlamasız yüklensin

en: Render Blocking Js
tr: Oluşturma engelleyici JS

en: You can remove the emoji inline css and wp-emoji-release.min.js
tr: Emoji inline CSS ve wp-emoji-release.min.js kaynakları kaldırılsın

en: Disable Emojis
tr: Emojileri kapat

en: Reduce page load times for repeat visitors
tr: Sürekli gelen kullanıcılar için sayfa yükleme hızı düşürülsün

en: Browser Caching
tr: Tarayıcı ön belleği

en: Reduce the size of files sent from your server
tr: Sunucudan gönderilen dosyaların boyutu küçültülsün

en: Combine Js Plus
tr: JS birleştirme +

en: Reduce HTTP requests through combined js files
tr: JS dosyaları birleştirilerek HTTP istekleri azaltılsın

en: Combine Js
tr: JS birleştirme

en: You can decrease the size of js files
tr: JS dosyalarının boyutu küçültülsün

en: Minify Js
tr: JS küçültme

en: Reduce HTTP requests through combined css files
tr: CSS dosyaları birleştirilerek HTTP istekleri azaltılsın

en: Combine Css
tr: CSS birleştirme

en: More powerful minify css
tr: Daha güçlü CSS küçültme kullanılsın

en: Minify Css Plus
tr: CSS küçültme +

en: You can decrease the size of css files
tr: CSS dosyalarının boyutu küçültülsün

en: Minify Css
tr: CSS küçültme

en: More powerful minify html
tr: Daha güçlü HTML küçültme kullanılsın

en: Minify HTML Plus
tr: HTML küçültme +

en: You can decrease the size of page
tr: Sayfanın boyutu küçültülsün

en: Minify HTML
tr: HTML küçültme

en: Clear cache files when a post or page is updated
tr: Bir yazı ya da sayfa düzenlendiğinde ön bellek temizlensin

en: Clear cache files when a post or page is published
tr: Yeni bir yazı ya da sayfa yayınlandığında ön bellek temizlensin

en: Create cache for mobile theme
tr: Mobil temalar için ön bellek oluşturulmasın

en: Mobile Theme
tr: Mobil tema

en: Don't show the cached version for desktop to mobile devices
tr: Mobil kullanıcılara masaüstü için oluşturulan ön bellek görüntülenmesin

en: Mobile
tr: Mobil

en: Don't show the cached version for logged-in users
tr: Giriş yapmış kullanıcılara ön bellek görüntülenmesin

en: Logged-in Users
tr: Giriş yapmış kullanıcılar

en: Create the cache of all the site automatically
tr: Tüm sitenin ön belleği otomatik olarak oluşturulsun

en: Reduce the number of SQL queries
tr: SQL sorgu sayısı azaltılsın

en: Widget Cache
tr: Gereç ön belleği

en: Enable
tr: Etkin

en: Cache System
tr: Ön bellek sistemi

en: Exclude
tr: Katılmayacaklar

en: Image Optimization
tr: Görsel iyileştirme

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Options have been saved
tr: Ayarlar kaydedildi

en: Delete Cache and Minified CSS/JS
tr: Ön bellek ve CSS/JS dosyalarını sil

en: Delete Cache
tr: Ön bellek silme

en: Restart After Completed
tr: Tamamlandığında yeniden başlat

en: pages per minute
tr: bir dakikadaki sayfa sayısı

en: Custom Taxonomies
tr: Özel sınıflandırmalar

en: Custom Post Types
tr: Özel yazı türleri

en: Homepage
tr: Giriş sayfası

en: Preload
tr: Ön yükleme

en: Success
tr: Başarılı

en: Warning
tr: Uyarı

en: Enable Gzip
tr: Gzip kullanılsın

en: Server Time
tr: Sunucu zamanı

en: delete the files
tr: dosyaları sil

en: Choose One
tr: Birini seçin

en: Then
tr: Şu zamanda

en: All
tr: Tümü

en: Cache Timeout Wizard
tr: Ön bellek zaman aşımı yardımcısı

en: has Woocommerce Items in Cart
tr: Sepette WooCommerce ögeleri var

en: has Google Analytics Parameters
tr: Google Analytics parametreleri varsa

en: Is Equal To
tr: Şuna eşit olan

en: Contains
tr: Şunu içeren

en: Starts With
tr: Şununla başlayan

en: Attachments
tr: Ek dosyalar

en: Archives
tr: Arşivler

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Posts
tr: Yazılar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Home Page
tr: Giriş

en: If REQUEST_URI
tr: Eğer REQUEST_URI

en: Exclude Page Wizard
tr: Sayfa katmama yardımcısı

en: Clear Cache of Post / Page
tr: Yazı / Sayfa ön belleğini temizle

en: What do you want to happen after update a post or a page?
tr: Bir yazı ya da sayfa güncellendiğinde ne yapılsın?

en: Update Post
tr: Yazı güncelleme

en: OK
tr: Tamam

en: Clear Cache of Pagination
tr: Sayfalandırma ön belleğini temizle

en: Clear Cache of Post Tags
tr: Yazı etiketleri ön belleğini temizle

en: Clear Cache of Post Categories
tr: Yazı kategorileri ön belleğini temizle

en: Clear Cache of Homepage
tr: Giriş sayfası ön belleğini temizle

en: Clear All Cache
tr: Tüm ön belleği temizle

en: What do you want to happen after publishing the new post?
tr: Yeni yazı yayınlandığında ne yapılsın?

en: New Post
tr: Yeni yazı

en: Please Update
tr: Lütfen güncelleyin

en: Lazy Load Settings
tr: Gecikmeli yükleme ayarları

en: Once Every 15 Days
tr: 15 günde bir

en: Once Every 7 Days
tr: 7 günde bir

en: Once Every 3 Days
tr: 3 günde bir

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
tr: En basit ve en hızlı WP ön bellek sistemi

en: Once a Year
tr: Yılda bir

en: Once a Month
tr: Ayda bir

en: Once Every 10 Days
tr: 10 günde bir

en: Once a Day
tr: Günde bir

en: Once Every 10 Hours
tr: 10 saatte bir

en: Once Every 9 Hours
tr: 9 saatte bir

en: Once Every 8 Hours
tr: 8 saatte bir

en: Once Every 7 Hours
tr: 7 saatte bir

en: Once Every 6 Hours
tr: 6 saatte bir

en: Once Every 5 Hours
tr: 5 saatte bir

en: Once Every 4 Hours
tr: 4 saatte bir

en: Once Every 3 Hours
tr: 3 saatte bir

en: Once Every 2 Hours
tr: 2 saatte bir

en: Once an Hour
tr: Saatte bir

en: Twice an Hour
tr: Saatte iki

en: Once Every 15 Minutes
tr: 15 dakikada bir

en: Once Every 5 Minutes
tr: 5 dakikada bir

en: Once Every 1 Minute
tr: Dakikada bir
